حذف تیم ریکرو از رقابتهای قهرمانی آسیا

به گزارش ایسنا، مرحله حذفی رقابت‌های تیروکمان قهرمانی آسیا در رشته کامپوند و ریکرو زنان و مردان در بنگلادش پیگیری شد که در بخش کامپوند مردان، اسماعیل عبادی مقابل کماندار نپال با امتیاز ۱۴۴بر ۶۷ پیروز شد، مجید قیدی نیز با نتیجه ۱۴۳ بر ۱۳۸ ورزشکار عراقی را شکست داد تا در یک شانزدهم مقابل کماندار ویتنام قرار بگیرد. همچنین یاسر عمویی دیگر کماندار کشورمان با امتیاز ۱۴۴بر ۱۲۸ بر نپال غلبه کرد. او در مرحله یک شانزدهم با اسماعیل عبادی دیدار خواهد کرد.
در ریکرو مردان نیز صادق اشرفی در دور اول استراحت داشت و در دور دوم مقابل متین سبزی قرار گرفت. او باپیروزی برابر اشرفی به دور بعد راه یافت. امین پیر علی نیز در این مرحله مقابل قزاقستان شکست خورد. عر فان ارژنکی پور نیز در اولین دیدار خود کماندار ترکمنستان را ۶ بر صفر شکست داد ودر دیدار بعدی خود مقابل کماندار چینی در حالی که ۵ بر ۵ مساوی کرد در تیر طلایی بازی را واگذار کرد.
در ریکرو بانوان نیز نیلوفر علیپور ۶ بر صفر هنگ کنگ را شکست داد او در مرحله بعد برابر کمانداری از کره شمالی به میدان خواهد رفت. مهسا بدخشان نیز با امتیاز ۷ بر۳ ژاپن را شکست داد. او در دور بعد با چین تایپه رقابت خواهد کرد. پارمیدا قاسمی نیز ۶ بر صفر بوتان را شکست داد. او دور بعد با هند دیدار دارد.
در ادامه این رقابتها و در مرحله یک شانزدهم کامپوند بانوان، فرشته قربانی با هنگ کنگ و پریسا براتچی و کیسا بایبوردی با کماندارانی از قزاقستان دیدار خواهند داشت. همچنین در ادامه مسابقات امروز و در رشته ریکرو تیمی، کمانداران کشورمان با شکست برابر حریفان خود از ادامه رقابتهای قهرمانی آسیا حذف شدند. در بخش میکس کامپوند نیز کمانداران ایران متشکل از اسماعیل عبادی و پریسا براتچی با نتیجه ۱۵۶بر ۱۴۶ کمانداران عراق را شکست دادند و به مرحله یک هشتم راه یافتند. کمانداران ایران در مرحله یک هشتم با کمانداران هند دیدار خواهند داشت.
انتهای پیام

About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *