دبیر فدراسیون دوچرخه‌سواری: استعفایم بدلیل مشکلات شخصی است

حمید عطا الهی در گفت‌وگو با ایسنا درباره‌ی علت استعفای خود از سمت دبیری فدراسیون دوچرخه سواری بیان کرد: به دلیل مشکلات شخصی خودم این تصمیم را گرفتم و دو هفته پیش استعفایم را به آقای قمری رییس فدراسیون دادم و او هم به اصرار من موافقت ضمنی کرد و قرار شد دنبال گزینه باشد.

او در پاسخ به این پرسش که گزینه بعدی پست دبیری فدراسیون مشخص است یا خیر؟ گفت: از گزینه بعدی اطلاعی ندارم اما قرار شد شنبه جلسه‌ای را با رییس فدراسیون داشته باشم که او عمل جراحی را داشت از این رو همه چیز به پس از بازگشتش به فدراسیون موکول شد. من نیز منتظرم گزینه مشخص شود و کار را تحویل دهم. اما قول می دهم نفر بعدی که به عنوان دبیر فدراسیون می آید بهتر از من خواهد بود.

عطا الهی در مورد اینکه کار کردن در سمت دبیری فدراسیون برایش چگونه بود، تاکید کرد: من از سال ۷۹ با فدراسیون همکاری دارم البته در این میان چهارسال نبودم و دوباره برگشتم. از این رو با مسائل فدراسیون آشنا بودم و کارم را بلد بودم. در این ۱۰ ماه هم که دبیر فدراسیون بودم اعزام های زیای داشتیم و کارها را بسیار فشرده انجام دادیم. تمام اعزام ها بدون نقص بود و همکاران زیادی به من کمک کردند تا کار خوب انجام شود.

انتهای پیام

About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *